LIGHT COMMERECIAL

Pro profesionální použití je tu pro Vás připravena nová řada produktů řady LIGHT COMMERCIAL, která se vyznačuje ekonomickým provozem, dlouhodobou spolehlivostí v nepřetržitém provozu a rychlou návratností vložených investic do klimatizačních zařízení.

DIGITAL INVERTOR
– venkovní jednotky Jednotky řady D.I. v sobě spojují mnohé ekonomické a ekologické vlastnosti. Díky moderní invertorové technologii přinášejí značné úspory el. energie, při zajištění potřebného chladícího nebo topného výkonu. Díky svým parametrům nabízejí široké použití i v zimních měsících a velkou přizpůsobivost tras rozvodů. Venkovní jednotky jsou velmi kompaktních rozměrů a malé hmotnosti.

SUPER DIGITAL INVERTOR – venkovní jednotky. Jednotky řady S.D.I. jsou naprostou špičkou z pohledu energetické účinnosti výkonu, spolehlivosti a spotřeby el. energie, při potřebném chladícím nebo topném výkonu. Dosažené parametry jsou špičkou na trhu, kde tato TOP zařízení energetické třídy ,,A´´ přinášejí výrazné provozní úspory.

DIGITAL INVERTOR BIG Řada jednotek BIG je koncipována hlavně jako multizařízení systému TWIN, TRIPLE a W.TWIN.Tyto sestavy představují napojení dvou, tří a čtyř vnitřních jednotek stejného typu a výkonu na jednu venkovní jednotku. Vnitřní jednotky jsou instalovány ve stejné místnosti, jsou v provozu vždy současně a mají jen jedno dálkové ovládání. Do těchto sestav je možné použít vnitřní jednotky RAV: nástěnné, kazetové, podstropní a mezistropní.RAV LIGHT COMMERCIAL - Split systémy DI/S-DI
Nástenné
jednotky
KTR-E
Kazetové
60x60
MUT-E
Kazetové
jednotky
UT-E
Podstropní
jednotky
CT-E
Mezistropní
nízké
SDT-E
Mezistropní
jednotky
BDT-E
Flexi
jednotky
XT-E